Web sitemiz üzerinden üyelik oluşturarak veya misafir kullanıcı olarak sipariş oluşturabilirsiniz. Satın almak istediğinizi ürünün tür/renk vb. seçimlerini yaptıktan sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye olduktan sonra sipariş takibi, iade başvurusu gibi işlemleri daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca size özel kampanya ve indirimlerden de faydalanabilir, alışveriş yaptıkça indirim puanları kazanabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verilmeden önce adres, ürün, alıcı ismi vb. değişiklikleri yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişikliği maille, telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verilmeden önce bize ulaşmanız durumunda iptal işlemi tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize eklediğinizde renk ve bedenlerini bir kez daha kontrol ediniz. Teslimat sırasında sorun yaşamamak adına iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmayı unutmayın. Adresinizde mutlaka mahalle, sokak/cadde, dış kapı numarası, iç kapı numarası, ilçe ve il bilgilerinizi belirtmelisiniz.

İnternet alışverişlerine açık kredi kartınız ve debit kartınızla online ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz havale veya eft ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Alındı: Siparişiniz oluşturulmuş ve bizim ekranımızda sorunsuz bir şekilde görünmektedir.

Banka Ödemesi Bekleniyor: Havale/eft ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra sipariş durumunuz bu şekilde görünür. Ödeme tarafımıza ulaştıktan sonra sipariş durumunuz “Ödeme Alındı” olarak güncellenir.

Hazırlanıyor: Siparişinizin faturası oluşturuldu ve paketlenme aşamasında.

Tamamlandı: Siparişiniz ilgili kargo firmasına teslim edildi ve yola çıktı.  

Evet, İstanbul’da bir mağazamız var adres iletişim sayfasında.